A A A

Radeon RX 470 w sprzedaży

4 sierpnia 2016, 16:20
Po karcie graficznej Radeon RX 480 firma AMD prezentuje nowy model - Radeon RX 470, który wprowadza układy z rodziny Polaris dla większego grona użytkowników za sprawą niższej ceny - sugerowanej na poziomie 179 dolarów.
Radeon RX 470 w sprzedaży

Wzmocnione technologią asynchroniczności, ulepszone obsługą ekranów HDR i zaprojektowane od podstaw dla nowej generacji, niskopoziomowych API, karty graficzne Radeon RX 470 - to jedne z cech tego modelu.

W grach Radeon RX 470 wyprzedza poprzednią generację w grach dzięki 32 jednostkom obliczeniowym  2048 procesorom strumieniowym i nawet 4,9 TeraFlopsa mocy obliczeniowe przy typowym poborze energii na poziomie 120 watów.

Radeon RX 470 oferuje płynną rozgrywkę w rozdzielczościach HD w najnowszych grach DirectX12, Vulkan, a także tytułach eSportowych. Wszystko to dzięki zastosowaniu 4 generacji architektury Graphics Core Next (GCN), która korzysta z możliwości asynchronicznych jednostek obliczeniowych oraz ulepszonego silnika geometrycznego.

Powalająca jakość HDR - całkowicie nowy silnik wyświetlający, w jaki wyposażono kartę graficzną Radeon RX 470, sprawia, że jest to produkt gotowy do obsługi nowej generacji materiałów i ekranów HDR zarówno w grach jak i wideo.
Przełom w kontroli i zarządzaniu sprzętem - zaawansowanie układów graficznych z rodziny Polaris odzwierciedla oprogramowanie do kontroli i zarządzania karty graficznej.

Najnowsze ustawienia w panelu Radeon Settings przenoszą możliwości dostosowywania pracy karty graficznej na zupełnie nowy poziom. Użytkownicy mogą w łatwy sposób zaprogramować tę pracę w zależności od poszczególnych stanów napięć i taktowań.

Radeon RX 470 - dostępność:

Karty graficzne Radeon RX 470 są od dziś dostępne szeroko wśród sprzedawców detalicznych na całym świecie.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto