A A A

Razer Atheris - bezprzewodowa mysz do komputerów przenośnych

17 sierpnia 2017, 10:00
Marka Razer ogłosiła premierę Razer Atheris, najnowszej bezprzewodowej myszy przeznaczonej do notebooków, charakteryzującej się najdłuższym na świecie czasem pracy na baterii.
Razer Atheris - bezprzewodowa mysz do komputerów przenośnych

Zaprojektowana z myślą o mobilnej pracy i rozgrywkach nie pozostawiających cienia szans przeciwnikom, Razer Atheris zaoferuje do 350 godzin nieprzerwanej pracy na jednej parze baterii AA, zapewniając niezawodne działanie nie tylko podczas angażujących spotkań biznesowych, lecz także w ciągu intensywnych sesji gamingowych.

Razer Atheris jest wyposażona w bezprzewodowy system Adaptive Frequency Technology (ATF), zapewniający najwyższej jakości połączenie dla najbardziej niezawodnego i stabilnego przesyłu danych. System ATF udało się zaimplementować dzięki kompaktowemu transmiterowi USB, który można łatwo przechowywać w samej myszce, oraz łączności Bluetooth LE dla urządzeń nie posiadających portów USB.

Dzięki sensorowi optycznemu o czułości 7200 DPI Razer Atheris działa niezawodnie na wielu ekranach charakteryzujących się wysoką rozdzielczością, zapewniając przewagę w pracy i podczas rozgrywek. Razer Atheris nada się zarówno dla praworęcznych, jak i leworęcznych, co jest możliwe poprzez zastosowanie kompaktowego i smukłego designu.

Cena :U.S. $49.99 / EU €59.99


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto