A A A

Razer Blade z jeszcze lepszą kartą grafiki

14 marca 2014, 13:30
Firma Razer zaprezentowała dzisiaj nową edycję wielokrotnie nagradzanych laptopów Razer Blade Pro, które od teraz są wyposażone w jeszcze lepszą kartę grafiki.
Razer Blade z jeszcze lepszą kartą grafiki

Sercem Blade Pro jest, 17-calowy ekran full HD z podświetleniem LED w parze z uznanym interfejsem Switchblade. Autorski interfejs oferuje 10 dynamicznych klawiszy oraz wyświetlacz jak w smartfonie, który służy także za track pad. Switchblade pozwala także na skonfigurowanie zestawu własnych aplikacji, dzięki czemu użytkowanie Blade Pro stanowi wyjątkowe doświadczenie.

Pośród wielu kapitalnych aplikacji dostępnych dla SBUI uwagę przykuwają szczególnie aplikacje wspierające Adobe Photoshop, Adobe Premiere, Maya czy GIMP. Wraz z premierą nowych Razer Blade Pro w ręce użytkowników zostanie oddanych 6 oryginalnych aplikacji, w tym Windows 8 Charms, która pozwoli na intuicyjną obsługę systemu, czy aplikację Twitch, za pomocą której gracze uzyskają szybki dostęp do dodatkowych funkcji tego niezwykle cenionego serwisu. Co więcej, Razer wspólnie z Afrojackiem stworzyli pierwszą aplikację muzyczną poświęconą twórcom EDM (electronic dance music). Dzięki niej artyści będą mogli używać SBUI obecnego w Razer Blade Pro do intuicyjnego tworzenia muzyki w jakości studyjnej. Razer współpracuje też z cenionymi twórcami cięższych odmian elektroniki: Borgore i Flux Pavilion.

Laptopy Razer Blade Pro zostały wyposażone w potężną kartę NVIDIA GeForce GTX860M w nowej architekturze "Maxwell". Użytkownicy mogą spodziewać się znaczącego wzrostu wydajności nie tylko w grach, ale także podczas renderowania video, zaawansowanej edycji zdjęć, tworzenia muzyki czy innego kreatywnego zastosowania. Laptopy posiadają także narzędzia GeForce ShadowPlay oraz GameStream, pomagające w płynnym przechwytywaniu i strumieniowaniu rozgrywki. Z kolei GeForce Battery Boost, w połączeniu z technologią NVIDIA Optimus, pozwala na dwukrotne wydłużenie czasu gry przy zasilaniu bateryjnym.

Od teraz laptopy Razer Blade Pro posiadają także 16GB RAM, procesor Intel Core i7 4. generacji i wydajne dyski SSD.

Mający zaledwie 2.23 cm (0.88") grubości i ważący niecałe 3 kilogramy (6.5 funta), Razer Blade Pro należy do najbardziej przenośnych 17-calowych laptopów, które trafiły do sprzedaży. Każdy element tego niecodziennego projektu jest stworzony z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły, a całość jest wyjątkowo atrakcyjna i zgrabna.

Laptopy Razer Blade Pro są wyposażone w system audio DoobyDigital Home Theatre Edition, które zapewniają wysokie wrażenia z roz(g)rywki, niezależnie od miejsca. Konstrukcję dopełniają gamingowe urządzenia sterujące: w pełni programowalna klawiatura z systemem anty-ghostingu i regulowanym podświetleniem i ultra-czuły track pad.

Nowe Razer Blade Pro są już dostępne w zamówieniach przedpremierowych w cenie od $2,299.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto