A A A

Razer Chroma także u innych producentów

5 czerwca 2018, 14:30
Firma Razer ogłosiła, że wielokrotnie nagradzana technologia podświetlenia Razer Chroma będzie dostępna także dla wybranych partnerów.
Razer Chroma także u innych producentów

Razer Chroma to jedyna na świecie platforma podświetlenia, która została zintegrowana z ponad stoma grami, takimi jak Overwatch, Fortnite, Quake Champions, Diablo i wieloma innymi.

Razer Chroma to także pełna integracja z systemem inteligentnego oświetlenia Philips Hue, pozwalającym graczom na wykreowanie, we własnych pokojach, niezwykłej atmosfery, całkowicie zmieniającej sposób w jaki grają. System można dostosowywać do własnych preferencji na poziomie pojedynczej żarówki.

Dotychczas gracze używający sprzętu Razera nie mogli się cieszyć pełną synchronizacją efektów świetlnych z urządzeniami innych firm, takimi jak obudowy PC, płyty główne czy wentylatory.

Razer Chroma Connected Devices Program umożliwi partnerom - MSI, NZXT, AMD, Thermaltake, Lian Li, Vertagear, Gigabyte oraz Ducky na korzystanie z systemu Chroma za pośrednictwem interfejsu API, pozwalającego na włącznie podświetlenia na ich platformach oprogramowania.

Dzięki wykorzystaniu Razer Chroma w urządzeniach produkowanych przez osiem dodatkowych firm, gracze będą mogli synchronizować ulubione efekty świetlne swoich stacji bojowych, bez względu na to z których komponentów partnerskich marek korzystają.

Pierwsze partnerskie urządzenia, wspierające Razer Chroma pojawią się w czwartym kwartale 2018 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto