A A A

Razer Ferox - małe głośniki z dużymi możliwościami

23 lutego 2011, 13:28
Razer Ferox - małe głośniki z dużymi możliwościami

Razer zapowiedział Razer Ferox – zestaw przenośnych głośników stereo skierowanych głównie do fanów gier komputerowych.

Razer Ferox oferuje dźwięk rozchodzący się pod kątem 360 stopni, dzięki czemu jego jakość można docenić z każdego miejsca, a nie jak w przypadku klasycznych głośników, znajdując się wyłącznie przed nimi. Zestaw zawiera wysuwane komory rezonansowe wzmacniające bas oraz zoptymalizowany wzmacniacz cyfrowy zwiększający efektywność głośników. Komory otwierają się po jednym naciśnięciu, dając potężnego kopa niepozornie wyglądającemu urządzeniu.

Dzięki akumulatorom działającym do 12 godzin oraz poręcznemu etui do transportu, Ferox to niezwykle wszechstronne urządzenie. Głośniki mogą być używane wraz z klasycznym pecetem biurkowym, można je zabierać na LAN party, albo plażę w celu zapoznania ludzi z ulubioną playlistą. Wystarczy podłączyć Feroxa za pomocą 3.5 mm jacka do jakiegokolwiek źródła dźwięku.

Cena głośników wynosi 59.99 Euro.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto