A A A

Realme GT 2 Pro z Snapdragonem 8 Gen 1

2 grudnia 2021, 13:00
Firma zapowiedziała, że jako jedna z pierwszych wykorzysta w nadchodzącym flagowcu platformę Snapdragon 8 Gen 1.
Realme GT 2 Pro z Snapdragonem 8 Gen 1

Duża wydajność i nowe wrażenia

Urządzenie zostało zapowiedziane przez wiceprezesa i szefa marketingu Realme, Chase Xu, podczas konferencji Qualcomm Snapdragon Tech Summit Digital 2021. Chase Xu zaznaczył, że Qualcomm jest jednym z najważniejszych partnerów jego firmy i wybór Snapdragona 8 Gen 1 był rzeczą naturalną.

Nowy flagowiec będzie zgodny z technologią 5G oraz zapewni „nowe wrażenia" w gamingu, fotografii i obsłudze sztucznej inteligencji. Platforma Snapdragon 8 Gen 1 pozwoli, według zapewnień producenta, zrealizować misję zbudowania pierwszego „supersmartfonu" .

Realme zajmuje 6. miejsce pod względem globalnej sprzedaży smartfonów. Telefony tej marki są obecne w 61 krajach. W Polsce firma pojawiła się w kwietniu 2020 roku.

fot. Realme


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto