A A A

Relacja z Tour de Pologne na mapie Targeo

6 września 2007, 14:44
Relacja z Tour de Pologne na mapie Targeo

Internauci i użytkownicy telefonów komórkowych, dzięki serwisowi Tergeo.pl, będą mogli śledzić relacje z tegorocznego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Przez cały czas trwania imprezy na stronie serwisu udostępniona będzie dodatkowa opcja, dzięki której będzie można obserwować na mapie aktualną pozycję peletonu oraz pozycje ewentualnych grup ucieczkowych. Wizualizacji poddane będą też wszystkie odcinki wyścigu.

Podgląd na mapie internetowej będzie możliwy dzięki wyposażeniu samochodów sędziowskich w odpowiednie urządzenia do monitoringu GPS, czego podjęła się firma Keratronik. Dane o pozycjach kolarzy będą aktualizowane co kilka sekund.

Dostęp do relacji będą mieli też użytkownicy telefonów komórkowych. Przygotowana jest dla nich specjalna wersja aplikacji Targeo.mobi

Fragment trasy odcinka Ostróda-Gdańsk pokazany w telefonie komórkowym, w aplikacji Targeo.mobi
Fragment trasy odcinka Ostróda-Gdańsk
pokazany w telefonie komórkowym, w aplikacji Targeo.mobi

Źródło: Targeo


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto