A A A

Rośnie popularność serwisów społecznościowych

2 sierpnia 2007, 15:35
Rośnie popularność serwisów społecznościowych

Na całym świecie w ekspresowym tempie rośnie popularność internetowych serwisów społecznościowych - wynika z najnowszych danych firmy badawczej comScore.

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy lider rynku MySpace zanotował 72-procentowy wzrost liczby unikalnych użytkowników odwiedzających serwis każdego miesiąca. W czerwcu 2006 odwiedziło go 66,4 miliona internautów powyżej 15. roku życia, podczas gdy w czerwcu bieżącego roku liczba ta wzrosła do nieco ponad 114 milionów.

Facebook - drugi po MySpace najpopularniejszy portal społecznościowy w sieci - w tym samym okresie zanotował ponad 3-krotny wzrost: z 14,1 do 52,2 miliona unikalnych odwiedzających. Z kolei najwyższy wzrost stał się udziałem serwisu Tagged.com, którego liczba użytkowników w okresie czerwiec 2006 - czerwiec 2007 zwiększyła się aż o 774 procent: z 1,5 do 13,2 miliona.

 

Źródło: Wirtualne Media


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto