A A A

Rozszerzona rzeczywistość trafi do kolejnych smartfonów

29 września 2018, 14:00
Google zaprezentowało listę smartfonów, które będą wspierać technologię ARCore. Wśród nich są modele, których jeszcze nie ma na rynku.
Rozszerzona rzeczywistość trafi do kolejnych smartfonów

ARCore to technologia, która została wprowadzona przez Google w celu obsługi rozszerzonej rzeczywistości. Jeśli dany smartfon wspiera to rozwiązanie, wtedy też otrzymuje dostęp do aplikacji oraz możliwości pozwalających chociażby na mapowanie obiektów za pomocą aparatu fotograficznego.

Najnowsza wersja aplikacji będzie wspierała takie smartfony, jak Samsung Galaxy Note 9, Huawei Mate 10 Pro, smartfon ASUS ROG dla graczy, Razer Phone czy chociażby... OnePlus 6T, Nokię 9 oraz Nokię Phoenix. Ostatnie z trzech wymienionych urządzeń nie zostały jeszcze zapowiedziane i nie są dostępne na rynku.

Google więc przez przypadek zdradziło jakich smartfonów możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto