A A A

Rusza platforma aukcyjna Oferia.pl

17 czerwca 2008, 14:53
Rusza platforma aukcyjna Oferia.pl

Chciałeś kiedyś zlecić pracę i nie wiedziałeś komu? Szukałeś jakiejś potrzebnej usługi? Chciałeś się zareklamować, aby dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów? Od jutra startuje platforma aukcyjna – Oferia.pl, dla zleceniodawców i usługodawców, która będzie oferować taką funkcję.

Głównym zadaniem Oferii będzie dodawanie zlecenia i przeglądanie ofert wykonawców, którzy zdecydują się podpisać pod ich wykonaniem. Dzięki temu możliwe będzie wybranie najkorzystniejszej oferty (niekoniecznie najtańszej). Natomiast ogłoszenia od usługodawców będą publikowane na zasadzie tablicy ogłoszeń i nie będą one wchodziły w skład aukcyjnej części serwisu.

Serwis został stworzony przez Agnieszkę i Krzysztofa Jagodzińskich. Zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku wydaje się to pomysł bardzo nowatorski, pytanie tylko, czy się przyjmie. Poniżej zrzut ekranu znaleziony w sieci, ale czy tak będzie wyglądać serwis, dowiemy się jutro.

Źródło: Press


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto