A A A

SP1 przyspiesza działanie gier w Windows Vista

26 marca 2008, 12:58
SP1 przyspiesza działanie gier w Windows Vista

ServicePack 1 miał między innymi poprawić wydajność systemu w grach komputerowych. Jak wynika z testów przeprowadzonych przez kilka zachodnich serwisów obiecana poprawa jest, i to widoczna. Testy przeprowadzone przez ExtremeTech pokazały, że wzrost poprawy wydajności najbardziej zauważą użytkownicy słabszych komputerów zmuszeni do zabawy przy aktywowanych niskich detalach otoczenia.

Największą różnicę na plus odnotowano w przypadku Crysisa. Instalacja Service Packa 1 pozwala na poprawienie płynności rozgrywki aż o około 40 klatek na sekundę. Na rezultaty nie powinni także narzekać miłośnicy World in Conflict (poprawa o około 20 klatek na sekundę) oraz Company of Heroes (kilkanaście klatek więcej).

Źródło: ExtremeTech, Gry-online


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto