A A A

Samsung Full HD SD390 - z Trybem Gier

12 maja 2014, 15:10
Na rynku debiutuje 22-calowy monitor Samsung Full HD SD390 wyposażony matrycę PLS.
Samsung Full HD SD390 - z Trybem Gier

Zastosowana w najnowszym monitorze matryca, została wykonana w autorskiej technologii Samsung - PLS (Plane-to-Line-Switching). Monitory Samsung z matrycami PLS charakteryzują się większą o 10 proc. jasnością od standardowych ekranów IPS, a także większymi kątami widzenia - w monitorze SD390 wynoszą one 178⁰ zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Na ekranie monitora wyświetlony zostanie obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080) i formacie 16:9. W monitorze zastosowano kontrast dynamiczny Mega DCR Funkcja Magic Upscale zagwarantuje wysoką jakość wyświetlanych treści, niezależnie od ich źródła. Jej działanie zapobiegnie także zniekształceniom obrazu podczas jego skalowania do rozdzielczości Full HD.

Specjalnie z myślą o graczach, w modelu SD390 Samsung wprowadził Tryb Gier. Uruchomimy go za jednym przyciśnięciem guzika na panelu monitora. Wyświetlany obraz zostanie wówczas zoptymalizowany pod kątem gier - zmianie ulegnie kontrast, a jasność i ostrość zostaną zwiększone. Dzięki temu, obraz stanie się wyraźniejszy i bardziej czytelny.

Monitor został wyposażony w zestaw łączy HDMI oraz D-Sub, aby zapewnić kompatybilność z większością popularnych urządzeń takich jak komputery, konsole czy aparaty fotograficzne.

Monitor Samsung LS22SD390QS będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 615 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto