A A A

Samsung Galaxy S10 Plus z pięcioma aparatami?

12 lipca 2018, 14:30
Wszystko wskazuje, że Samsung Galaxy S10 Plus może zdetronizować model Huawei P20 Pro. Nowy smartfon koreańskiej marki może posiadać nawet pięć aparatów.
Samsung Galaxy S10 Plus z pięcioma aparatami?

Huawei P20 Pro był pierwszym smartfonem na rynku, który zadebiutował z trzema aparatami fotograficznymi na tylnej obudowie. Okazuje się, że konkurencja nie chce być gorsza - według najnowszych doniesień, Samsung Galaxy S10 Plus będzie oferował aż pięć aparatów. Trzy z nich znajdą się na tylnej obudowie, a dwa "oczka" zostaną umieszczone na przednim panelu urządzenia.

Przecieki wskazują także na to, iż Samsung zdecyduje się na zaprezentowanie swojego flagowca w kilku różnych wersjach oraz konfiguracjach - wszystkie z nich będą różniły się od siebie ceną. Galaxy S10 Plus ma korzystać z podwójnego obiektywu w konfiguracji 12 + 12 megapikseli - trzeci aparat będzie działał w oparciu o szeroki kąt oraz sensor o rozdzielczości 16 megapikseli.

Samsung Galaxy S10 zostanie zaprezentowany najpewniej w marcu 2019 roku. Do premiery pozostało więc jeszcze dużo czasu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto