A A A

Samsung Gear Fit2 i Gear IconX

3 czerwca 2016, 10:00
Firma Samsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała w Nowym Jorku nowe produkty z gamy urządzeń ubieralnych fitness: Gear Fit2 i Gear IconX.
Samsung Gear Fit2 i Gear IconX

Opaska Gear Fit2 wyposażona jest m.in. w moduł GPS i pulsometr (HRM), które umożliwiają dokładne śledzenie oraz pomiar podczas aktywności fizycznej, zapewniając natychmiastową informację o parametrach treningu użytkownika. W wygodnym używaniu pomaga dotykowy wyświetlacz Super AMOLED oraz pojemna bateria, która wystarczy na 5 dni działania opaski. Gear Fit2 jest kompatybilny z innymi urządzeniami z systemem Android.

Gear IconX to bezprzewodowe i sterowane dotykowo słuchawki, które również pozwalają śledzić informacje dotyczące aktywności fizycznej i na bieżąco informować użytkownika. Pamięć wewnętrzna zmieści do 1000 utworów mp3.

Zarówno Gear Fit2, jak i Gear IconX sprawdzą się niezależnie od intensywności ćwiczeń, bez względu na to, czy ciężko trenujemy do maratonu, czy po prostu spacerujemy.

Opaska Gear Fit2 - zaawansowane funkcje i wygoda

- Zakrzywiony kolorowy wyświetlacz dotykowy Super AMOLED o wysokiej rozdzielczości ułatwiający monitorowanie parametrów lub sprawdzanie wiadomości tekstowych i powiadomień;

- Wbudowany GPS, pulsometr, akcelerometr i żyroskop;

- Funkcja automatycznego rozpoznawania aktywności pozwala uruchomić opaskę autonomicznie - czy to podczas biegania, chodzenia, jazdy na rowerze, czy korzystania z orbitreka;

- Możliwość łatwego przesyłania danych o treningu między S Health a innymi wybranymi aplikacjami oraz wyznaczania nowych celów sportowych.

Gear IconX - bezprzewodowe i komfortowe słuchawki

- Łączność za pomocą Bluetooth;

- Możliwość śledzenie informacji dotyczących ćwiczeń, takich jak dystans, kroki, prędkość, czas, tętno i spalone kalorie oraz łatwa synchronizacja z aplikacją S Health;

- Funkcja Voice Guide, która zapewnia natychmiastową informację głosową o postępach treningu;

- Wbudowany odtwarzacz z wewnętrzną pamięcią, która zmieści do 1000 plików MP3;

- Sterowanie dotykowe.

Opaska Gear Fit2 będzie dostępna od 10 czerwca a słuchawki Gear IconX od lipca 2016 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto