A A A

Samsung Smart Foto NX20 dostępny od września

20 sierpnia 2012, 09:05
Samsung Smart Foto NX20 dostępny od września

Już we wrześniu do sprzedaży trafi aparat Samsung Smart Foto NX20.

Samsung Smart Foto NX20 to zaawansowany aparat z rozbudowanym systemem obiektywów oraz z wbudowanym modemem Wi-Fi. Został wyróżniony nagrodą EISA w kategorii Europejski Zaawansowany Kompaktowy Aparat Fotograficzny 2012-2013 (European Advanced Compact System Camera 2012-2013). Jury uznało, że Samsung NX20 wyróżnia się spośród konkurencyjnych modeli, przede wszystkim za sprawą wbudowanego modułu sieci bezprzewodowych, który pozwala użytkownikowi przesyłać zdjęcia za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zamieszczać je na portalach społecznościowych bezpośrednio z aparatu. W uzasadnieniu jury czytamy:

Samsung Smart Foto NX20 to doskonała propozycja dla amatorów lub profesjonalnych fotografów szukających przenośnego aparatu, który wygląda i działa jak lustrzanka cyfrowa, ale jest znacznie mniejszy i lżejszy. Aparat cechuje imponująca szybkość fotografowania za sprawą migawki 1/8000s, a zdjęcia są wyświetlane na jasnym, obracanym wyświetlaczu AMOLED o przekątnej 3 cali. Dzięki najnowszym funkcjom Samsung Smart Foto użytkownicy mogą szybko udostępniać zdjęcia, publikując je w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook czy Picasa, albo wysyłać je pocztą e-mail do rodziny i przyjaciół - bezpośrednio z aparatu. Samsung NX20 posiada także dodatkowe opcje rejestrowania i wyświetlania zdjęć z wykorzystaniem innych urządzeń, w tym możliwość połączenia aparatu ze smartfonem Samsung i używania go jako zdalnego wizjera (poprzez aplikację Remote Viewfinder), a także bezprzewodowego wyświetlania zdjęć na tabletach (np. Galaxy Tab 2), laptopach (np. notebookach Samsung serii 5 lub serii 9) lub telewizorach Samsung Smart TV.

Aparat Samsung Smart Foto NX20 będzie dostępny na rynku polskim we wrześniu, a jego sugerowana cena detaliczna to 4599 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto