A A A

Sapphire Blue TH-909 - 100 słuchawek dla 100 audiofilów

24 maja 2019, 10:35
Po limitowanej serii Sapphire Blue słuchawek TH-900 mk2, Fostex wprowadza analogiczną serię Sapphire Blue dla słuchawek TH-909. Te hi-endowe, otwarte słuchawki już niebawem pojawią się w limitowanej wersji w ilości zaledwie 100 sztuk na cały świat.
Sapphire Blue TH-909 - 100 słuchawek dla 100 audiofilów

Najważniejsze cechy konstrukcyjne:

· Szeroki zakres dynamiki przy niskich zniekształceniach, dzięki zastosowaniu przetwornika 50mm z napędem o sile indukcji 1.5 Tesli.

· Technologia materiału membran „Biodyna", którą może zaoferować tylko firma Fostex. Jest to specjalna mieszanka słynnej bio-celulozy oraz dodatków włókien nieorganicznych.

· Podwójna struktura materiału zabezpieczającego otwarcie muszli od tylnej strony przetworników została specjalnie zaprojektowana. Rozbija ona rezonanse oraz oferuje znakomity wygląd.

· Muszle są pomalowane specjalnym lakierem Urushi Sapphire Blue, który jest wykonany w fabryce Sakamoto Urushi Factory istniejącej od 1900 roku.

· W zestawie ze słuchawkami znajduje się odpowiedniej klasy kabel niezbalansowany z miedzi OFC o czystości 7N (99.99999%).

· Można także dokupić specjalnie przewidziany dla tych słuchawek kabel zbalansowany, który także korzysta z miedzy OFC 7N.

· Wtyczki przewodów oraz gniazda na nie w słuchawkach korzystają z rodowanych powierzchni, posiadających wysoką twardość, odpornych na rysy i korozję.

· Nowo skonstruowane pady posiadają poduszki o niskiej sprężystości, oferując znakomitą wygodę i doskonałe właściwości soniczne.

· Tuning brzmienia w przypadku TH-909 Sapphire Blue jest dokładnie taki sam, jak w przypadku TH-909. Identyczny jest także stojak dołączany do słuchawek.

Dane techniczne

Rodzaj słuchawek: otwarte, dynamiczne
Impedancja: 25 ohm
Skuteczność: 100 dB/mW
Moc maksymalna: 1,800 mW
Pasmo przenoszenia: 5 - 45000 Hz
Waga: około 390 gram (bez kabla)
Akcesoria: stojak, woreczek skórzany

Fostex TH-909 Sapphire Blue - edycja naprawdę limitowana

Warto także zaznaczyć, że TH-909 to edycja limitowana i jest ich tylko 100 sztuk na cały świat.

Cena sugerowana słuchawek TH-909 Sapphire Blue w Polsce wynosi 7499 zł brutto.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto