A A A

Sapphire Radeon HD 7970 TOXIC i Vapor-X już wkrótce w sprzedaży

22 czerwca 2012, 13:06
Sapphire Radeon HD 7970 TOXIC i Vapor-X już wkrótce w sprzedaży

W związku z oficjalną premierą Radeonów z serii HD 7970 GHz Edition opartych na ulepszonym rdzeniu Tahiti - XT2, firma Sapphire informuje, że jej autorskie karty stworzone na bazie tego procesora graficznego pojawią się na rynku w przeciągu najbliższych kilku tygodni.

W okresie wakacyjnym zaprezentowane zostaną Radeony HD 7970 w doskonale znanych wersjach TOXIC oraz Vapor-X. Warto podkreślić, że Sapphire Radeon HD 7970 TOXIC będzie pierwszą kartą z tej edycji w rodzinie HD 7000. Sapphire HD 7970 TOXIC to produkt skierowany do najbardziej wymagających użytkowników, którzy jeszcze bardziej chcą zwiększyć możliwości fabrycznie podkręconej karty.

Z kolei Sapphire HD 7970 Vapor-X to propozycja dla osób ceniących sobie nie tylko bardzo wysoką wydajność, ale również oczekujących szczególnie cichej pracy coolera karty graficznej, a także kładących nacisk na jej niskie temperatury pracy.

Pełne specyfikacje obu produktów zostaną udostępnione wkrótce.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto