A A A

Seria monitorów Acer G6

5 lipca 2012, 10:43
Seria monitorów Acer G6

Acer zaprezentował nową serię monitorów G6 w skład której wchodzą monitory do zastosowań multimedialnych i gier.

Seria G6 to monitory z wyświetlaczami o przekątnej 27”, 24”, 23”, 22” oraz 20” i rozdzielczościach Full HD lub HD+. Jak zapewnia producent – wszystkie modele zapewniają doskonałą jakość obrazu i nadają się do gier, zastosowań multimedialnych, a także do pracy.

Dynamiczny współczynnik kontrastu 100 milionów : 1, optymalizowany przez funkcję Acer Adaptive Contrast Management, umożliwia znaczną poprawę stopniowania barw oraz odwzorowania szczegółów, zwłaszcza w przypadku ciemnych oraz jasnych scen. Krótki czas reakcji, nawet 2 ms, pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu, natomiast system mocowania VESA, dostępny w większych modelach, zapewnia swobodę instalowania monitora w warunkach domowych.

Monitory z serii Acer G6 są wyposażone w podświetlenie LED, które w minimalnym stopniu obciąża środowisko naturalne, a przede wszystkim jest trwałe. Rozwiązania przyjazne dla środowiska, takie jak podświetlenie białymi diodami LED, sprawia, że monitory te idealnie odpowiadają oczekiwaniom osób troszczących się o naszą planetę.

Wszystkie monitory z serii Acer G6 posiadają 2 lata gwarancji w wygodnym systemie obsługi door-to-door (wysyłka w obie strony do serwisu na koszt producenta).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto