A A A

Skazany na śmierć przez WhatsAppa

3 maja 2019, 12:00
Nastoletni użytkownik WhatsAppa został skazany na karę śmierci w Arabii Saudyjskiej. Wszystko za sprawą wiadomości uznanej za „anty-państwową”.
Skazany na śmierć przez WhatsAppa

Ścięty użytkownik komunikatora w Arabii Saudyjskiej oprócz wiadomości przesyłanych przez internet organizował także specjalne banery oraz demonstracje na terenie państwa. Według informacji pochodzących bezpośrednio z dziennika The Sun, to właśnie wiadomości na WhatsAppie przyczyniły się do tego, że 16-letni al-Hawa został skazany na karę śmierci.

Kolejnym przykładem specyficznego użycia WhatsAppa są Indie. W tym regionie często można napotkać fałszywe wiadomości oraz zorganizowane akcje mające na celu wprowadzenie konkretnych grup społecznych w błąd.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto