A A A

Skullcandy dla fanów piłki nożnej

30 maja 2014, 13:10
Na półki sklepowe trafiły specjalne wersje słuchawek INK’D, Hesh, Uprock z nadrukami klubów piłkarskich oraz reprezentacji uczestniczących w zbliżającym się Mundialu.
Skullcandy dla fanów piłki nożnej

Pierwszy z wymienionych modeli dostępny jest w kilku wersjach - z logotypami klubów piłkarskich Chelsea Londyn, AC Milan, Olympique Marsylia i FC Barcelona lub reprezentacji Francji, Niemiec. INK'D to ciekawa propozycja nie tylko dla kibiców śledzących zmagania piłkarzy przed telewizorem, ale również dla osób aktywnie spędzających wolny czas. Słuchawki wyposażone w 9 mm przetworniki oferujące czysty dźwięk. Szerokie pasmo przenoszenia 100-18 000Hz zapewnia dobrą słyszalność górnych oraz dolnych rejestrów. Specjalny kształt sprawia, że słuchawki dokładnie dopasowują się do uszu. Wyróżnikiem INK'D jest również nowoczesne wzornictwo.

Z kolei dla zwolenników słuchawek nausznych Skullcandy przygotowało dwa produkty. Model Uprock powinien zainteresować fanów Chelsea Londyn, Olympique Marsylia, FC Barcelona czy AC Milan oraz kibiców reprezentacji Francji i Niemiec. Słuchawki posiadają 40 mm przetworniki, cechują się ergonomicznym designem i wysoką jakością dźwięku Supreme Sound. Ofertę słuchawek Skullcandy dla fanów piłki nożnej uzupełnia model Hesh. W tym przypadku dostępne są takie same wersje tematyczne jak w modelach INK'D oraz Uprock. To słuchawki z 50 mm przetwornikami, zapewniającymi mocne i krystaliczne brzmienie, niezależnie od rodzaju słuchanej muzyki.

Cena słuchawek w Hama Polska

Słuchawki Skullcandy INK'D - 109,90 PLN.

Słuchawki Skullcandy Uprock - 169,90 PLN

Słuchawki Skullcandy Hesh - 339,90 PLN

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto