A A A

Skype 5.0 już dostępny

15 października 2010, 09:59
Skype 5.0 już dostępny

W internecie pojawiła się piąta wersja komunikatora Skype. Kolejna edycja tej popularnej aplikacji wnosi ze sobą kilka nowości oraz usprawnień.

Skype 5.0 umożliwia użytkownikom integrację aplikacji z kontem na Facebooku. Od teraz można z jego poziomu przeszukiwać listę znajomych, wysyłać im wiadomości SMS oraz dzwonić – zarówno na tradycyjny telefon, jak i Skype’a. Nowością jest również opcja automatycznego przywracania połączenia w przypadku chwilowych problemów z łącznością. Twórcy programu zdecydowali się także na odświeżenie interfejsu aplikacji. Zmiany dostrzec można na liście kontaktów oraz w trakcie rozmowy, gdzie pojawiło się ładne, gradientowe tło.

Nowa wersja komunikatora dostępna jest obecnie wyłącznie dla systemu Windows. Jednak twórcy zapewniają na swoim blogu, że intensywnie pracują nad pełną wersją aplikacji dla systemów Mac OS X. Skype 5.0 dostępny jest na stronie producenta.
Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto