A A A

Słuchawki 7.1 - Razer Megalodon

20 sierpnia 2008, 16:21
Słuchawki 7.1 - Razer Megalodon

Rozpoczęte dziś targi Game Convvention już w pierwszym dniu przyniosły kilka ciekawych premier komputerowych akcesoriów dla graczy. Wcześniej informowaliśmy o nowościach z serii SideWinder, ale nowy produkt przygotowała także firma Razer.

Słuchawki Megalodon oferować mają graczom dźwięk przestrzenny 7.1, dzięki zastosowaniu wydajnego silnika audio – pierwotnie zaprojektowanego z myślą o pilotach myśliwców, którzy podczas treningów w symulatorach używają dźwięku przestrzennego do lepszego odwzorowania warunków bojowych.

Megalodon będą mieć mikrofon z opcją wzmocnienia dźwięku, wymienne wkładki w muszlach usznych oraz wykładany gąbką pałąk. Na przewodzie zakończonym wtyczką minijack usytuowany będzie pilot dający dostęp do większości funkcji słuchawek – włącznie z regulacją natężenia dźwięku w poszczególnych kanałach.

O słuchawkach piszemy w czasie przyszłym nie bez powodu. Producent zapowiedział ich premierę na czwarty kwartał tego roku.

Źródło: Razer


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto