A A A

Słuchawki Creative dla wymagających graczy

22 maja 2014, 11:30
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sound Blaster Tactic3D Omega Wireless firmy Creative to propozycja dla graczy, którzy dbają o najdrobniejsze detale.
Słuchawki Creative dla wymagających graczy

Sound Blaster Tactic3D Omega Wireless to wysokiej klasy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, w którym zamontowano przetworniki o średnicy 50 mm. W urządzenie wbudowano czterordzeniowy procesor dźwięku i głosu - Sound Core3D. Walorem takiego rozwiązania jest wysoka jakość dźwięku oferowana w technologii Sound Blaster, niezależna od platformy wykorzystywanej do gier. Układ jest oparty na na technologii SBX Pro Studio, która gwarantuje realistyczny dźwięk i doskonałe efekty przestrzenne. Warto wspomnieć także o funkcji Scout Mode, pozwalającą wyraźniej usłyszeć, a tym samym łatwiej zlokalizować przeciwników na polu walki. Pomocne podczas wirtualnych batalii powinno być także rozwiązanie Crystal Voice - zestaw czterech technologii znacznie podnoszących jakość komunikacji głosowej, wśród których znajduje się możliwość modyfikacji głosu.

W przypadku słuchawek dla graczy niezwykle ważna jest również wygoda użytkowania. Creative zapewnia, że stanął na wysokości zadania. Słuchawki dobrze dopasowują się do uszu i skutecznie tłumią hałasy dochodzące z otoczenia. Nauszniki składają się z miękkich poduszek, które pokryto syntetyczną skórą. Podobne rozwiązanie zastosowano tuż pod pałąkiem. Dodatkowe zalety tego modelu to łatwa obsługa oraz duże i wygodne w obsłudze przyciski, wkomponowano je w lewym nauszniku.

Nabywca w zestawie otrzymuje m.in. oprogramowanie ułatwiające obsługę słuchawek oraz mikrofon, ładowarkę i dwa przewody micro USB. Słuchawki współpracują z komputerami PC, Mac i najnowszą konsolą PS4.

Cena Sound Blaster Tactic3D Omega Wireless wynosi 589 PLN.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto