A A A

Słuchawki Endurance od Yurbuds

12 listopada 2014, 12:00
Marka Yurbuds zaprezentowała nową serię sportowych słuchawek na którą składają się modele Inspire 100, Inspire 200, Inspire 300, Inspire 400, Focus 100, Focus 200, Focus 300 oraz Focus 400.
Słuchawki Endurance od Yurbuds

Słuchawki Inspire 100 zaprojektowano jako wyposażenie sportowe. Dzięki dokładnemu dopasowaniu ich do ucha mają całkowicie eliminować dźwięki zewnętrzne. Cechuje je również wysoka wytrzymałość.

Model Inspire 200 dodatkowo wyposażono w technologię Quick Clik, która za sprawą wbudowanych magnesów umożliwia bezpieczny transport słuchawek w czasie, gdy nie są używane. W zestawie znajduje się również pokrowiec sportowy.

Inspire 300 to natomiast słuchawki sportowe wyposażone w mikrofon, prosty w użyciu panel oraz magnesy Quick Clik. Charakteryzuje je dobrej jakości brzmienie sygnowane przez JBL, a w zestawie znajduje się pokrowiec sportowy i dwa rozmiary nakładek.

Jeśli chodzi o Inspire 400 to są to słuchawki sportowe z systemem operacyjnym przystosowanym do urządzeń Apple. Wyposażone w magnesy Quik Clik i trzy przyciski regulacji głośności. Charakteryzuje je dźwięk sygnowany przez JBL, a w zestawie znajduje się pokrowiec sportowy i dwa rozmiary nakładek.

Modele Focus odróżnia od Inspire pałąk, który zakładany jest za ucho. Wszystkie pozostałe funkcje są takie same w modelach tego samego poziomu (np. Inspire 100 i Focus 100). Dodatkowo obie linie posiadają rozszerzenie oferty adresowane bezpośrednio do kobiet i obejmują modele słuchawek w kolorach biały z różowym, fioletowym lub niebieskim, które są nieco mniejsze.

Ceny:

Inspire 100 i Focus 100: 79,90 zł

Inspire 200 i Focus 200: 119 zł

Inspire 300 i Focus 300: 159 zł

Inspire 400 i Focus 400: 199 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto