A A A

Słuchawki F.R.E.Q. 4D z technologią ViviTouch

3 lutego 2014, 08:16
Słuchawki F.R.E.Q. 4D z technologią ViviTouch

Mad Catz poinformował o wprowadzeniu na polski rynek zestawu słuchawkowego F.R.E.Q. 4D. Headset bazuje na technologii ViviTouch stworzonej przez laboratorium Bayer Material Science.

Producent zapewnia, że MadCatz F.R.E.Q. 4D dzięki zastosowaniu technologii Bayer ViviTouch pozwalają na uzyskanie zupełnie nowych doznań podobnych do uczestniczenia w koncercie na żywo, zastępując standardową wibrację. Wbudowane w słuchawki - elektroaktywne polimery pod wpływem napięcia zmieniają objętość. Wywołane w ten sposób mikro ruchy odczuwane są przez skórę użytkownika jako dodatkowy bodziec, który zwiększa realizm i potęguje działanie zmysłów w odbiorze muzyki.

F.R.E.Q. 4D posiadają wysokiej jakości, 50 mm, przetworniki umieszczone w przestronnych nausznikach. Dzięki nim słuchawki eksplodują potężnym brzmieniem stereo z szerokim zakresem dynamiki, basu, zapewniając wyraźny dźwięk. Wraz z słuchawkami użytkownik ma do dyspozycji odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów.

F.R.E.Q. 4D współpracuje z playerami mp3 lub smartfonami. Wystarczy odłączyć od słuchawek przewód USB i zamienić go na kabel ze złączem 3,5 cala. Mini Jack podłączamy np. do playera mp3 i od tej chwili można cieszyć się przenośnym zestawem audio. Zainstalowany w headsecie mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów przez telefon bez konieczności użycia rąk. Zestaw kompatybilny jest z urządzeniami: Apple iPhone, BlackBerry, Nokia, Windows Phone 8 oraz HTC.

Intuicyjne rozmieszczenie wszystkich kontrolerów ułatwia prostą regulację bez konieczności zdejmowania słuchawek. Aktywowanie dźwięków 4D, wyciszenie mikrofonu, podkręcenie głośności czy regulacja ustawień korektora można dokonać jedną ręką nie odrywając wzroku od monitora.

Produkty oparte na technologii GameSmart współpracują z wieloma mobilnymi urządzeniami. Nowa technologia umożliwia niemal uniwersalną kompatybilność z komputerami PC i Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem Android, Windows Phone czy Microsoft Surface. Bez względu na to czy używasz laptopa, PC-ta czy tablet, F.R.E.Q. 4D jest zawsze gotowy do pracy.

Cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 569 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto