A A A

Słuchawki Marshall II Major

15 sierpnia 2015, 12:00
Słuchawki Marshall II Major to kontynuacja popularnej serii Major. Nowinki, które pojawiły się w odświeżonym modelu, poprawiają jakość brzmienia i komfort użytkowania.
Słuchawki Marshall II Major

Marshall od ponad pół wieku stanowi wzorzec gitarowego brzmienia, a jego produkty cieszą się uznaniem wśród największych wirtuozów gitary. W 2010 roku brytyjski producent zadebiutował w segmencie produktów konsumenckich ze słuchawkami Major oraz Minor. Urządzenia nawiązywały swoją stylistyką do legendarnych wzmacniaczy Marshall. Słuchawki, a także wprowadzone w międzyczasie przenośne głośniki, zyskały dużą popularność wśród fanów rock'n rolla i nie tylko.

Marshall Major II nie odbiegają zasadniczo od stylistyki oraz brzmienia poprzedniego modelu, niemniej zyskały w drodze ewolucji kilka nowych właściwości. Wymienny przewód z mikrofonem i pilotem do smartfona, który jest z jednej strony zakończony złączem prostym, zaś z drugiej kątowym, gwarantuje długą żywotność i niezawodność. Funkcja ZoundPlug pozwala na podłączenie drugiej pary słuchawek i współdzielenie muzyki z innym użytkownikiem. Warto zwrócić uwagę na poprawioną konstrukcję pałąka i zawiasów, dzięki czemu słuchawki świetnie dopasowują się do kształtu głowy. Nieznacznie zmienił się też kształt słuchawek - są bardziej zaokrąglone i posiadają winylowe wykończenia. Marshall Major II wyposażono w nowe 40 mm przetworniki dostarczające głęboki bas, subtelne tony średnie oraz krystaliczne wysokie pasmo. Wprawdzie słuchawki opracowano głównie z myślą o fanach rocka, ale zdają egzamin podczas słuchania innych gatunków muzycznych.

Słuchawki kosztują około 460 złotych i są dostępne w trzech kolorach: brązowym, białym i czarnym. Marshall Major II są przystosowane do współpracy z dowolnym źródłem dźwięku z wejściem Jack 3,5 lub 6,3 mm.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto