A A A

Słuchawki Siberia Elite już dostępne

29 października 2013, 07:57
Słuchawki Siberia Elite już dostępne

SteelSeries, producent sprzętu dla graczy, poinformował, że słuchawki dla graczy Siberia Elite są już dostępne w regularnej sprzedaży. Sugerowana cena najnowszego modelu z rodziny Siberia wynosi ok. 850 zł.

Siberia Elite zostały wyposażone w najnowszej generacji firmowe przetworniki SteelSeries, oraz technologię Dolby dla realistycznego dźwięku przestrzennego 7.1.

Wyróżniający design Siberia Elite to: duże poduszki słuchawek, wykonane z pianki memory foam; znak rozpoznawczy serii Siberia – amortyzowany mechanizm połączony ze stalowym pałąkiem, który dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika; podświetlenie, którego kolor można wybrać z puli 16.8 miliona barw. rzyciski wyciszenia mikrofonu i regulacji głośności umieszczone, po raz pierwszy w serii Siberia, na słuchawce (dotąd na przewodzie) mają zapewnić większą kontrolę w czasie rozgrywki. Siberia Elite zostały stworzone z myślą o grze i rozrywce na różnych urządzeniach.

Najnowsza wersja oprogramowania, SteelSeries Engine 3 da użytkownikom nowe możliwości konfiguracji, w tym ustawienia korektora dźwięku, zaawansowane ustawienia oraz funkcje mikrofonu i wiele innych. Dzięki systemowi wymiennych kabli, słuchawki można podłączyć do PC, Mac, tabletów i telefonów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto