A A A

Słuchawki SoundMAGIC WP10

26 lutego 2013, 12:39
Słuchawki SoundMAGIC WP10

Firma SoundMAGIC poszerzyła właśnie swoje port folio o nowy model słuchawek – tym razem są to bezprzewodowe słuchawki HI-FI o oznaczeniu WP10 działające w technologii 2,4khz.

Słuchawki wyprodukowano z dobrych jakościowo materiałów, elegancko i precyzyjnie spasowanych odpowiednio do poziomu słuchawek tej klasy. Na jednej słuchawce umieszczono przycisk kontroli oraz diody sygnalizujące. WP10 gwarantują wygodę dzięki umiarkowanym dociskom oraz miękkim skórzanym okładzinom na muszlach i pałąku. Musze są regulowane w dwóch płaszczyznach dzięki czemu na głownie można przyjąć wiele pozycji, nawet pozycję sportową. Długie sesje nie powodują uczucia dyskomfortu ani zmęczenia słuchu.

W komplecie dostajemy niewielkich rozmiarów nadajnik, który jako jedyny na rynku umożliwia Nam, oprócz wprowadzenia dźwięku analogowego poprze zwykłe wejście line-in, również dźwięk cyfrowy poprzez wejście USB. Nadajnik z wbudowanym prostym DACiem potrafi pracować wykorzystując dołączoną ładowarkę USB lub na wbudowanym akumulatorze. W tej drugiej opcji zasięg sygnału jest ograniczony do 20m, w przypadku gdy nadajnik podłączony jest na stale do zasilania na otwartej przestrzeni możemy osiągnąć zasięg 70m. Same słuchawki potrafią pracować pełne 17h na pełnej mocy bez ładowania.

Inna zaletą SoundMAGIC WP10 jest możliwość pracy również jako słuchawki przewodowe HI-FI. W komplecie dołączono kabel, którym możemy podpiąć WP10 bezpośrednio do źródła dźwięku. Dzięki temu za cenę 999zl możemy zaopatrzyć się w słuchawki Hi-FI o dwóch funkcjach.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto