A A A

Słuchawki Trittona w końcu na polskim rynku!

16 listopada 2010, 11:45
Słuchawki Trittona w końcu na polskim rynku!

Na początku grudnia do oferty firmy Impakt trafią słuchawki renomowanej firmy Tritton (Mad Catz).

Oferta będzie skierowana zarówno do użytkowników konsol, jak i właścicieli PC. Jedną z największych zalet słuchawek Tritton jest fakt, że są one przystosowane do pracy w sieci bez względu na platformę (Xbox 360, Playstation 3). Zestaw AX 180 to słuchawki stereo (wraz z mikrofonem), które współpracują również z platformą Wii oraz Mac. Wyższe modele, takie jak AX720 czy AX Pro, to bardziej zaawansowane rozwiązania dla miłośników dźwięku przestrzennego, oferujące między innymi system 5.1, który w modelu AX Pro jest uzyskany dzięki zastosowaniu aż 8 oddzielnych głośników. Najwyższe modele posiadają dedykowany procesor dźwięku oraz panel sterujący pracą słuchawek. Tritton to słuchawki skierowane dla bardzo wymagających użytkowników, gdzie dbałość o szczegóły i jakość dźwięku zainspiruje nie tylko gracza ale także prawdziwego melomana.

Wszystkie modele objęte są 2 letnią gwarancją, a ceny detaliczne słuchawek zaczynają się od 319 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto