A A A

Słuchawki douszne Platronics Bluetooth BlackBeat GO

24 maja 2012, 14:27
Słuchawki douszne Platronics Bluetooth BlackBeat GO

Niewiarygodnie małe i niesamowicie lekkie bezprzewodowe douszne słuchawki Plantronics Bluetooth BlackBeat GO łatwo mieszczą się w kieszeni, a jednocześnie oferują pełny dźwięk stereo.

Dzięki nim, gdziekolwiek jesteś możesz wygodnie słuchać muzyki, rozmawiać z przyjaciółmi, oglądać filmy na swoim tablecie, albo po drodze grać. Niewielki kompaktowy rozmiar ultracienkich słuchawek, ważących 13 gram i płaski nieplączący się kabel sprawiają, że są bardzo praktyczne w użytkowaniu i przenoszeniu.

Pokochaj więc dźwięk, pozbądź się kabla i ruszaj. W zestawie znajdziesz trzy rozmiary miękkich regulowanych wkładek dousznych ze stabilizatorami, abyś mógł je perfekcyjnie dopasować. BlackBeat GO to idealne rozwiązanie dla twojego smartfona lub tabletu. Umieszczone na słuchawkach przyciski umożliwiają sprawne odbieranie połączeń, regulowanie głośności oraz zatrzymanie muzyki i zmianę utworu podczas słuchania.

Wysoką jakość połączeń gwarantuje funkcja cyfrowej redukcji szumu. Wskaźnik stanu naładowania baterii stale pokazuje poziom naładowania baterii słuchawek na wyświetlaczu iPhone’a lub iPada i telefonach z systemem Android. Inteligentny kabel USB 2-w-1 sprawia, że zarówno słuchawki, jak i smartfon będą stale naładowane i gotowe do użycia. BlackBeat GO pozwalają na nieprzerwane słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów do 4,5 godziny.

Cena brutto słuchawek wynosi 299 zł. Produkt dostępny w dystrybucji KONTEL-TELECOM przedstawiciela marki Palntronics w Polsce oraz AB SA, EURO-AGD, Komputronik, Media Markt, Saturn Planet. Słuchawki Bluetooth BlackBeat GO będą dostępne w sprzedaży w drugiej połowie czerwca br.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto