A A A

Smart TV HU7500 - nowe telewizory 4K Samsunga

28 kwietnia 2014, 12:30
Najnowszy model HU7500 Samsunga to nowy model Samsung Smart TV 3D wyposażony w niezakrzywioną matrycę typu Ultra Clear Panel oferującą obraz w rozdzielczości UHD (3840 x 2160).
Smart TV HU7500 - nowe telewizory 4K Samsunga

Model HU7500 będzie dostępny w kilku wariantach o przekątnej ekranu - 48, 55, 65 i 75 cali. Telewizor został wyposażony w algorytm skalowania obrazu do rozdzielczości Ultra High Definition, dzięki czemu ulubione programy telewizyjne czy filmy na płytach DVD zyskają nową jakość - UHD to aż cztery razy więcej szczegółów niż w standardowej rozdzielczości Full HD. Telewizor także przekonwertuje obraz 2D na 3D.

Za jakość obrazu odpowiada szereg autorskich rozwiązań firmy Samsung. Brak cyfrowych zakłóceń zagwarantują technologie Digital Noise Filter oraz Digital Clean View, z kolei ostrość w każdej sytuacji będzie zasługą dynamicznego kontrastu Mega DCR oraz Clean Motion Rate o współczynniku 1000 Hz. Zaawansowany algorytm UHD Dimming zoptymalizuje całość obrazu pod kątem dostarczenia odpowiednich czerni i kontrastu w każdym obszarze ekranu.

Nowa seria telewizorów, to także nowa platforma SmartHub 2014 z odświeżonym wyglądem. Za jego pośrednictwem skorzystamy między innymi z oferty aplikacji Samsung Smart TV, takich jak gama serwisów oferujących wideo na życzenie, stacji radiowych czy aplikacji informacyjnych. Wbudowana karta sieciowa z opcją WiFi Direct pozwoli nam nie tylko połączyć telewizor z Internetem, ale także z innymi urządzeniami zarejestrowanymi w domowej sieci lokalnej. Dzięki temu skorzystamy chociażby z najnowszej wersji aplikacji Smart View, która umożliwi nam strumieniowanie dźwięku i obrazu z urządzeń mobilnych takich jak smartfon, bezpośrednio na ekran telewizora.

Za pomocą nowej funkcjonalności Multi Screen na ekranie modelu HU7500 możliwe staje się jednoczesne wyświetlanie obrazu z aż czterech źródeł. W tym samym czasie możemy, przykładowo, oglądać telewizję, przeglądać programy Warte Obejrzenia, odtwarzać klip na YouTube i ustalać dalszą ramówkę. Funkcja ta doskonale się sprawdza gdy w jednym momencie dwie lub więcej osób potrzebują skorzystać z telewizora.

Samsung Smart TV 3D HU7500 będzie dostępny w sugerowanych cenach detalicznych:

UE55HU7500 - 11 499 zł
UE65HU7500 - 16 999 zł

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto