A A A

Smart TV webOS – ponad milion sprzedanych telewizorów

6 czerwca 2014, 08:20
Jak ogłosiło LG Electronics – od premiery najnowszej linii LG Smart TV z platformą webOS, sprzedano już ponad milion sztuk telewizorów.
Smart TV webOS – ponad milion sprzedanych telewizorów

- Przekroczenie miliona sprzedanych sztuk w tym czasie jest znaczącym osiągnięciem w przemyśle telewizyjnym", mówi In-kyu Lee, wiceprezes i szef działu w LG Electronics Home Entertainment Company. - Zamiast dodawać więcej funkcji do Smart TV, z których niewielu użytkowników kiedykolwiek skorzysta, postanowiliśmy skupić się na łatwości użytkowania naszych Smart TV z system webOS. Użytkownicy zdają się podzielać zdanie, iż jest to właściwy kierunek dla rozwijających się technologii Smart TV - dodał.

LG bardzo szybko rozwija poziom dostępności swoich modeli Smart+ TV, które pod koniec miesiąca będą już dostępne na ponad 150 rynkach zagranicznych. Firma będzie również rozszerzać zasięg stref LG Smart TV Experience Zones w większości sieci handlowych, aby dać użytkownikom możliwość doświadczenia funkcjonalność LG Smart+ TV. Nowa linia telewizorów podbiła już serca swoich użytkowników, dzięki wyjątkowej prostocie w obsłudze, poprzez funkcje Simple Switching, Simple Discovery i Simple Connection.

LG Smart+ TV zdobyły oficjalny certyfikat uznania międzynarodowych organizacji testujących sprzęt elektroniczny - Underwriters Laboratories oraz Intertek. Obie wpływowe instytucje - jak również eksperckie media branżowe bardzo pozytywnie przyjęły funkcje telewizorów LG, jak ultra wygodny w użyciu interfejs użytkownika i podkreśliły ich znaczącą rolę w rozwoju telewizorów Smart TV.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto