A A A

SmartCare – waga, która monitoruje stan zdrowia

21 września 2018, 07:40
Allview wprowadza wagę SmartCare, inteligentną wagę, która pozwala na całkowity pomiar składu ciała.
SmartCare – waga, która monitoruje stan zdrowia

Za pomocą wagi SmartScale oraz dedykowanej aplikacji, użytkownik będzie mógł monitorować stan swojego zdrowia i stylu życia na przestrzeni czasu. Ponadto, na podstawie danych przesłanych przez wagę, użytkownicy będą mogli wybrać dzienny program aktywności fizycznej oraz wybrać odpowiednią dietę.

Waga SmartCare mierzy 14 kluczowych wartości, w tym wskaźnik masy ciała, tkankę tłuszczową, tłuszcz podskórny, masę kostną i wiek metaboliczny. Wszystkie te pomiary wysyłane są za pomocą sieci Wi-Fi do dedykowanej aplikacji, która automatycznie generuje wykres stanu zdrowia i kondycji fizycznej użytkownika. Wykresy te pozwalają na tygodniową, miesięczną lub roczną analizę postępów użytkownika, w zależności od jego preferencji.

Waga SmartCare jest idealna dla całej rodziny, ponieważ pozwala na zaprogramowanie wiele profili (nawet do 8 profili użytkownika). Konta są widoczne w aplikacji dla każdego członka rodziny. Waga potrafi sama wykryć który użytkownik dokonuje pomiaru i automatycznie wygenerować wszystkie informacje dla dedykowanego konta.

Urządzenie SmartCare wykonane jest z bezpiecznego szkła oraz charakteryzuje się smukłym
i minimalistycznym wyglądem. Cena wagi wynosi 359 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto