A A A

Sony Cybershot DSC HX200V

6 kwietnia 2012, 12:41
Komputronik rozpoczyna sprzedaż aparatu cyfrowego Sony Cybershot DSC HX200V. To zaawansowany model kompaktowy, wyposażony w matrycę o rozdzielczości 18,2 megapiksela i potężny obiektyw z 30 -krotnym zoomem.
Sony Cybershot DSC HX200V

Komputronik rozpoczyna sprzedaż aparatu cyfrowego Sony Cybershot DSC HX200V. To zaawansowany model kompaktowy, wyposażony w matrycę o rozdzielczości 18,2 megapiksela i potężny obiektyw z 30 –krotnym zoomem.

Sony Cybershot DSC HX200V jest następcą aparatu HX100V. Nowy model posiada matrycę typu Exmor R CMOS, o rozdzielczości 18,2 megapikselim, która jak zapewnia producent poprawia czułość, jednocześnie redukując szumy obrazu, co sprawia, że nawet w przypadku słabego oświetlenia zdjęcia będą wyraźne.

Dodatkowo aparat został wyposażony w szybki, płynny autofokus. Automatycznie nastawienie ostrości zajmuje tylko 0,13 sekundy. Natomiast funkcja Superior Auto Mode dostosowuje ustawienia aparatu dla osiągnięcia optymalnych rezultatów niezależnie od sytuacji. Zaawansowani użytkownicy docenią możliwość skorzystania z szerokiej gamy ustawień ręcznych.

Aparat umożliwia też rejestrację wideo w maksymalnej rozdzielczości 1920x1080 pikseli z prędkością 50 klatek na sekundę. Utrzymanie ostrości na poruszających się obiektach zapewnia funkcja śledzenia ostrości.

Aparat jest ponadto wyposażony w 3 calowy wyświetlacz LCD, wizjer EFV, złącze USB 2.0, mini HDMI, moduł GPS, czytnik kart pamięci MS, SD, SDHC i SDXC, mikrofon stereo.

Ceny aparatu w internetowym sklepie Komputronik wynosi 1899, -pln.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto