A A A

Sony aktualizuje Androida w tabletach S i P

23 maja 2012, 09:33
Sony aktualizuje Androida w tabletach S i P

Z myślą o europejskich użytkownikach Sony Tablet S i Sony Tablet P, przed końcem maja zostanie wydana aktualizacja systemu Android do wersji 4.0.3, która przyniesie wiele nowych funkcji i ulepszeń systemu operacyjnego.

Poza gruntownie przejrzanym i udoskonalonym systemem obsługi, znajdzie się w niej szereg nowych aplikacji i funkcji Sony, w tym:

- usprawniony system obsługi, tworzenie folderów techniką „przeciągnij i upuść”, udoskonalona wielozadaniowość i przeglądarka;

- zaktualizowane rozwiązania Sony, w tym bezpośredni dostęp do materiałów z kart SD, stale włączone „małe aplikacje” i dodatkowe możliwości oglądania fotografii.

Dzięki systemowi Android 4.0.3 posługiwanie się tabletem Sony staje się jeszcze bardziej intuicyjne i przejrzyste. Do tworzenia folderów można używać techniki „przeciągnij i upuść”. Do zakończenia pracy ostatnio używanej aplikacji — i uniknięcia niepotrzebnego działania wielu aplikacji w tle — wystarcza przesunięcie palca. Szybsza przeglądarka umożliwia natychmiastowe przełączanie między stronami www zoptymalizowanymi pod kątem urządzeń stacjonarnych lub mobilnych. Strony można ponadto zapisywać do późniejszego wyświetlenia w trybie offline.

Użytkownicy Sony Tablet S uzyskali obecnie bezpośredni dostęp do treści z pełnowymiarowych kart SD. Nowością są również „małe aplikacje”: rozwiązanie Sony, które zapewnia łatwy dostęp do często używanych funkcji. Zawsze widoczna ikona pozwala szybko uruchomić przeglądarkę pilot (tylko w Sony Tablet S) czy kalkulator, bez przerywania działania aktualnej funkcji.

Wszyscy użytkownicy Sony Tablet S i Sony Tablet P zostaną automatycznie powiadomieni o możliwości aktualizacji systemu operacyjnego Android do wersji 4.0.3 przed końcem maja 2012 roku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto