A A A

Sound Blaster E3 - zewnętrzna karta dźwiękowa

21 stycznia 2015, 13:00
Sound Blaster wprowadził na rynek zewnętrzną kartę dźwiękową - E3. Sprzęt ma polepszyć jakość dźwięku oferowanego przez nasze smartfony.
Sound Blaster E3 - zewnętrzna karta dźwiękowa

Teraz większość z nas słucha muzyki z telefonów, narzekając tym samym na jakość dźwięku. Karta Sound Blaster E3 daje nam możliwość obcowania z dźwiękiem brzmieniowo porównywalnym do tego odtwarzanego z płyt CD, w dodatku bezprzewodowo! E3 to niewielkie urządzenie, które w łatwy sposób paruje się ze smartfonem.

Po ustanowieniu połączenia telefon można swobodnie zgubić w głębokiej torbie lub kieszeni, ponieważ możemy zarządzać odtwarzaniem i głośnością z poziomu Sound Blastera E3. Z kolei samą kartę za pomocą klipsa przyczepia się do odzieży i sięga po nią w momencie, kiedy zaistnieje taka potrzeba.

Producent chwali się o odstępie sygnału od szumu (SNR) wynoszącym 112 dB. Dla porównania płyty kompaktowe (CD) mają ten parametr na poziomie około 98 dB. Niewielkie rozmiary karty (60,5 x 45 x 23 mm) oraz masa (44 gramy) pozwalają schować ją do kieszeni, podręcznej torby czy przypiąć do odzieży. Urządzenie ma wbudowany akumulator, który zapewnia osiem godzin ciągłej pracy.

Dzięki karcie Sound Blaster E3 możemy dzielić się muzyką, wyposażona jest w dwa wyjścia słuchawkowe. Z kolei niepodzielna jest sama jakość dźwięku, ponieważ muzyka brzmi dokładnie tak samo w przypadku korzystania z dwóch wyjść. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy obsługuje słuchawki o impedancji aż do 600ohm, w związku z czym możesz dobrać słuchawki do E3 bez żadnych ograniczeń. Dodatkowo, możemy podłączyć go do komputera PC lub Mac za pomocą kabla USB, a wtedy urządzenie stanie się wydajną przenośną kartą dźwiękową.

Sound Blaster E3 można nabyć w cenie 599,- PLN


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto