A A A

Soundbar Samsung HW-J7500R - bezprzewodowy dźwięk

8 czerwca 2016, 12:40
W tym roku rodzina zakrzywionych soundbarów Samsung wzbogaciła się o odświeżony model – HW-J7500R. Urządzenie zaprojektowano z myślą współpracy z flagowymi, zakrzywionymi modelami telewizorów Samsung SUHD i UHD serii 6 i wyższych.
Soundbar Samsung HW-J7500R - bezprzewodowy dźwięk

Soundbar został wyposażony w 8 wbudowanych głośników oraz bezprzewodowy głośnik niskotonowy z membraną o średnicy 7 cali. Całość tworzy system typu 4.1, który generuje potężny dźwięk o mocy wyjściowej (RMS) 320W. Każdy z głośników posiada swój dedykowany wzmacniacz, dzięki czemu dźwięk jest czysty i dokładny. Z kolei głośniki umieszczone po bokach soundbara zapewniają niesamowite wrażenie otoczenia dźwiękiem. Konfiguracja i ułożenie głośników to efekt pracy inżynierów z laboratorium Samsung Audio Lab w Kalifornii.

Urządzenie zostało też wyposażone w szereg technologii optymalizacji dźwięku, takich jak np. funkcja Surround Sound Expansion, która sprawia, że dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, zapewniając bardziej realistyczne i wciągające wrażenia. HW-J7500R oferuje 5 trybów przetwarzania dźwięku (DSP): muzyka, kino, głos, sport oraz tryb nocny.

Telewizor łączy się z soundbarem bez kabli za pomocą funkcji TV SoundConnect.

Soundbar jest kompatybilny z bezprzewodowym systemem głośników Samsung Multiroom. Dzięki temu stworzenie przestrzennego systemu audio jest niezwykle łatwe. Wystarczy umieścić dwa bezprzewodowe głośniki Samsung Multiroom z tyłu pomieszczenia i połączyć je z soundbarem. Pełny efekt przestrzenny można uzyskać bez stosowania jakichkolwiek kabli. Aplikacja Multiroom na urządzenia mobilne i smartwatche pozwala w pełni wykorzystać możliwości urządzeń Samsung audio. Służy za program do obsługi plików i różnorodnych serwisów streamingowych, a także umożliwia sterowanie soundbarem czy systemami Multiroom.

Soundbar jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej (HW-J7500R) oraz srebrnej (HW-J7501R).

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto