A A A

Spersonalizuj swojego iPhone'a z nowymi "skórkami"

8 czerwca 2012, 11:03
Spersonalizuj swojego iPhone'a z nowymi "skórkami"

IPHONE 4 SOX GSM SKINS to nowa seria "skórek" ochronnych, które nadadzą indywidualnego wyrazu sprzętom Apple.

Personalizacja telefonu to jedna z pierwszych czynności po włączeniu zasilania nowej komórki. Ustawiamy tło pulpitu i dzwonek pasujące do aktualnego nastroju. Telefon powinien wyglądać i zachowywać się dokładnie tak, jak tego chcemy, jednak, gdy leży w trybie czuwania na biurku lub stole jest taki sam jak miliony innych.

Nasz telefon może być jedyny, niepowtarzalny, zwracający uwagę, wyróżniający właściciela, słowem – indywidualny. Właśnie dla posiadaczy IPhone’ów chcących wyróżnić się w gronie użytkowników gadżetów Apple powstała seria IPHONE 4 SOX GSM SKINS. Jest to osiem wyjątkowych folii ochronnych okrywających smartfona z każdej strony.

Dekoracyjnymi motywami są pokryte nie tylko przód i tył IPhone’a, ale także boki, co powoduje niesamowity efekt wizualny. Telefon sam staje się motywem dekoracyjnym. Dostępne są m.in. tematy: roślinne (trawa, liście), zwierzęce (skóra węża, iguany, leoparda), artystyczne i mechaniczne (mikser muzyczny, mechanizm zegarowy).

Folie ochronne, będące drugą „skórą” telefonu dodatkowo chronią go przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Sugerowana cena sprzedaży IPHONE 4 SOX GSM SKINS to 29,90 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto