A A A

Sprawdź billingi z komórki

3 stycznia 2008, 13:16
Sprawdź billingi z komórki

Pisaliśmy o SMS-owym szaleństwie w sylwestra. Użytkownicy wysłali setki milionów wiadomości tekstowych. Okazuje się, że niektóre mogły zostać policzone na rachunkach kilka razy.

Jak donosi Życie Warszawy, abonenci powinni po Nowym Roku sprawdzić dokładnie swoje billingi. Niektóre wiadomości mogły bowiem zostać naliczone przez system kilka, a nawet kilkanaście razy. Jest to spowodowane przeciążeniem sieci. Telefon próbuje wysłać wiadomość, która po chwili zostaje poprawnie przekazana. Jednak aparat nie otrzymuje informacji zwrotnej i ponawia próbę. W takiej sytuacji adresat może otrzymać nawet kilkanaście wiadomości o takiej samej treści. W wypadku wykrycia nieprawidłowości abonenci mogą złożyć reklamacje i domagać się zwrotu pieniędzy.

Źródło: Życie Warszawy


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto