A A A

Sprzętowe nowości Microsoftu

23 lutego 2011, 10:22
Sprzętowe nowości Microsoftu

Trzy myszki wykorzystujące technologię BlueTrack oraz kamera internetowa nagrywająca w jakości HD – dział sprzętowy firmy Microsoft przywita wiosnę nowymi i ciekawymi produktami.

LifeCam HD-3000 to kamera internetowa z nowej kategorii, nagrywająca w jakości HD. Zastosowana w niej technologia TrueColor zapewni pełne barwy oraz ostrość obrazu nawet przy słabym oświetleniu. Z kolei elastyczny uchwyt pozwoli na wygodne zamontowanie jej na obudowie monitora, laptopa czy po prostu postawienie jej na biurku. HD-3000 jest idealną propozycją dla entuzjastów rozmów wideo, chcących cieszyć się wysoką jakością obrazu. Nowa kamera będzie dostępna w cenie 95 złotych.

Express Mouse to myszka przewodowa o designerskim wyglądzie. Przykuwająca oko symetryczna obudowa pozwala na wygodną prace użytkownikom zarówno lewo- jak i praworęcznym. Zastosowana technologia śledzenia ruchu BlueTrack (niebieska dioda) umożliwi pracę na niemal każdej powierzchni. Dodatkową zaletą jest także jej niska cena –59 złotych. Express Mouse będzie dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – biało-szarej i biało-czerwonej.

Comfort Mouse 3000 oraz Comfort Mouse 6000 to para ergonomicznych myszek przeznaczonych do użytkowników komputerów stacjonarnych. Model 3000 posiada trzy programowalne przyciski oraz symetryczną obudowę, odpowiednią dla lewo- i praworęcznych użytkowników. Comfort Mouse 6000 jest wyposażony aż w sześć programowalnych przycisków, które ułatwią pracę z arkuszami kalkulacyjnymi czy przeglądanie stron internetowych. Warto zaznaczyć, że Comfort Mouse 6000 jest w prostej linii następcą legendarnej InteliMouse Explorer 3.0, stąd podobieństwo obydwu gryzoni. Zastosowana w obu myszach technologia BlueTrack (niebieska dioda) pozwala na wygodną pracę niemal na każdej powierzchni.

Akcesoria współpracują z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X 10.4–10.6.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto