A A A

SteelSeries – profesjonalna klawiatura dla gracza

30 maja 2019, 14:30
SteelSeries, firma, która stworzyła pierwszą mechaniczną klawiaturę dla graczy, zaprezentowała dziś klawiatury z regulowanym punktem aktywacji przycisków – Apex Pro oraz Apex Pro TKL.
SteelSeries – profesjonalna klawiatura dla gracza

Regulowane przełączniki OmniPoint

Zazwyczaj entuzjaści pisania na klawiaturze i niektórzy gracze preferują dłuższy punkt aktywacji (3.6mm) ze względu na precyzję. Inni użytkownicy wolą z kolei większą czułość klawiszy (0.4mm) dla szybkości działania. Opatentowane przełączniki OmniPoint w Apex Pro wykorzystują magnetyczne sensory, które pozwalają graczom na wybór czułości klawiszy, dostosowaną do ich potrzeb. Dzięki oprogramowaniu SteelSeries Engine, Apex Pro może automatycznie zmienić czułość przycisków podczas uruchamiania gier, takich jak np. Counter-Strike: Global Offensive. Magnetyczne sensory oferują również znacząco szybszy czas reakcji od tradycyjnych mechanicznych przełączników, co daje Apex Pro miano najszybszej klawiatury na rynku.

Wyświetlacz OLED Smart

Na klawiaturze Apex Pro umieszczono zintegrowany wyświetlacz OLED Smart. Pozwala on nie tylko na odczytywanie powiadomień z aplikacji jak Discord, Spotify i gier, jak: CS:GO oraz Dota2, lecz także na zmianę punktu aktywacji przycisków bezpośrednio z klawiatury.

Obok wyświetlacza OLED Smart, znajduje się klikalna metalowa rolka i przycisk do kontroli multimediów, które pozwolą błyskawicznie dostosować poziom głośności audio i inne ustawienia. Dalsza zmiana ustawień dostępna jest poprzez oprogramowanie SteelSeries Engine.

Linia Apex Pro została wykonana z wysokiej klasy aluminium, aby zapewnić wyjątkową wytrzymałość. Ta solidna konstrukcja została również wyposażona w: dynamiczne podświetlenie RGB każdego przycisku, które można zsynchronizować z innymi urządzeniami SteelSeries; dodatkowy port USB; system zarządzania przewodem (można wybrać jeden z trzech wariantów poprowadzenia kabla); magnetyczną podkładkę pod nadgarstki. Bezpośrednio w klawiaturze można zapisać do 5 profili użytkownika.

Apex Pro występuje w wariancie pełnowymiarowym oraz bez części numerycznej (TKL). Oba modele będą dostępne w oficjalnym sklepie internetowym producenta jesienią br. w cenie 985 PLN za Apex Pro oraz w cenie 900 PLN za Apex Pro TKL.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto