A A A

SteelSeries DeX - najwytrzymalszą podkładka na rynku

13 sierpnia 2014, 14:30
SteelSeries przedstawił na rozpoczynających się dziś targach Gamescom 2014 w Kolonii, nową podkładkę pod mysz, DeX. Nowy model został stworzony z polimerowego materiału o niskim współczynniku tarcia, zaś powierzchnia posiada unikalną strukturę 3D, zapewniającą najwyższą jakość precyzji.
SteelSeries DeX - najwytrzymalszą podkładka na rynku

W SteelSeries DeX zastosowano masywną silikonową podstawę, dzięki czemu nawet przy szybkich i intensywnych ruchach myszy, podkładka zostaje na swoim miejscu. Zgrzewane krawędzie sprawiają, że DeX jest obecnie najbardziej wytrzymałą podkładką dostępną na rynku, zaś jej forma i struktura utrzyma fabryczną jakość przez bardzo długi czas.

- Zaprojektowaliśmy tę podkładkę z myślą o graczach, którzy preferują modele o niskim tarciu oraz szybkim ślizgu. To zupełnie inne czucie myszy od podkładek z rodziny SteelSeries QcK - powiedział Tino Soelberg, SteelSeries CTO.

- Dodatkowo posiada jeszcze jedną, olbrzymią zaletę - może to być ostatnia podkładka, którą będą musieli kupić gracze. Dlaczego? Ze względu na jej olbrzymią wytrzymałość. - dodał.

Podkładka SteelSeries DeX będzie dostępna w zamówieniach przedpremierowych tej jesieni w cenie sugerowanej ok. 160 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto