A A A

Super AMOLED w drugim Galaxy Tabie?

4 listopada 2010, 13:09
Super AMOLED w drugim Galaxy Tabie?

Samsung Galaxy Tab to obecnie jedyny godny konkurent iPada na rynku. Wielu potencjalnych nabywców ze zdziwieniem pytało przed premierą dlaczego producent nie zdecydował się na umieszczenie w nim ekranu Super AMOLED. Okazuje się, że firma rozumie oczekiwania swoich klientów.

Mimo, iż Galaxy Tab nie zdążył się jeszcze na dobre zadomowić na rynku, Samsung już myśli o przyszłości. Samsung Mobile Display planuje rozpoczęcie produkcji 7-calowego ekranu Super AMOLED na połowę 2011 roku. Element ten ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym miesiącu na targach FPD-International, które odbędą się w Japonii. Wyświetlacz może być docelowo planowany również dla urządzeń z 5 i 10 calami.

Nie wiadomo jednak na ile zastosowanie w tablecie najlepszego wyświetlacza w ofercie Samsunga wpłynie na cenę urządzenia, która i tak nie jest już niska.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto