A A A

Superlekka konstrukcja słuchawek dla graczy

7 maja 2014, 14:30
Impakt wprowadził na polski rynek zestaw słuchawkowy marki Gioteck. Headset EX-05 Lite to jednogłośnikowa konstrukcja, która umożliwia słuchanie tego co dzieje się podczas gry, nie tracąc kontaktu z otoczeniem.
Superlekka konstrukcja słuchawek dla graczy

EX-05 Lite to jednogłośnikowa konstrukcja z 40 mm przetwornikiem, która umożliwia jednoczesne odbieranie dźwięków z gry jak i z zewnątrz. Słuchawka przymocowana do pałąka za pomocą ruchomego zawiasu pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie do kształtu głowy. Pałąk wykonany z siatki znacząco obniża wagę zestawu, a nausznik z oddychającego materiału (mikrofibry) zapewnia maksimum komfortu.

Słuchawka posiada wysokiej klasy mikrofon z systemem eliminacji zakłóceń z zewnątrz. Zamocowany na obrotowym, elastycznym wysięgniku bez trudu pozwala giąć się w każdą stronę. Ergonomiczny pilot umieszczony na słuchawce umożliwia regulację głośności bez potrzeby podchodzenia do źródła dźwięku.

Nowy headset to oczywisty wybór dla graczy poszukujących bezkompromisowych rozwiązań, dodatkowo korzystających z więcej niż jednej platformy. Zestaw jest kompatybilny zarówno z PC jak i konsolami Xbox360 oraz PS3.

Cenę detaliczną produktu ustalono na 136 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto