A A A

Świąteczny sukces Apple’a

5 stycznia 2022, 08:00
W okresie świątecznym sprzedano 27 milionów par najnowszego modelu AirPodsów.
Świąteczny sukces Apple’a

Nowy rok z nowymi AirPodsami Pro i zestawem VR

Analityk Ming-Chi Kuo z TFI Asset Management Limited poinformował, że w ostatnim, świątecznym kwartale sprzedano w sumie 90 milionów par słuchawek, co stanowi dwudziestoprocentowy wzrost rocznych przychodów Apple'a w segmencie gadżetów do noszenia (wearable gadget).

Nowy, 2022 rok ma być dla giganta z Kalifornii bardzo owocny w tym segmencie; oprócz nowej wersji AirPodsów Pro (których premiera przewidziana jest na jesień) z dużym zainteresowaniem oczekiwany jest zestaw do rozszerzonej rzeczywistości, który stanie w szranki z produktem Mety. Korzystając z ogromnej popularności iPhone'a producentowi udało się zbudować wokół telefonu cały ekosystem akcesoriów.

Obecna wersja słuchawek, sprzedawana od jesieni zeszłego roku, oprócz funkcji redukcji szumów nie różni się od modelu Pro.

Nowe Pro mają przyciągać obudową która może wydać sygnał dźwiękowy, jeśli zgubi się słuchawki, oraz lepszą jakością dźwięku podczas strumieniowego przesyłania muzyki. Oczekiwania sprzedażowe firmy oscylują wokół 20 milionów sztuk.

W tym roku ma się pojawić inny gadżet Apple'a do noszenia: nowa, bardziej wytrzymała wersja Apple Watch.

fot. aixklusive – Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto