A A A

Światowa premiera czterech bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Jabry

31 sierpnia 2021, 17:50
Byliśmy na premierze najnowszych bezprzewodowych słuchawek Jabra Elite 7 Pro, Elite 7 Active, Elite 3 i Elite 2.
Światowa premiera czterech bezprzewodowych zestawów  słuchawkowych Jabry

Grupa polskich dziennikarzy zgromadzonych na niewielkiej konferencji prasowej w Warszawie miała możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami konsumenckimi Jabry, a konkretnie zestawami typu TWS (true wireless, całkowicie bezprzewodowymi). I nie byłoby w tym nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wydarzenie miało miejsce w momencie, kiedy jeszcze obowiązywało embargo informacyjne. Ale przejdźmy do rzeczy, czyli do czterech produktów, które stanowią podwaliny nowych linii słuchawek TWS z rodziny Elite: Elite 7 Pro i Elite 7 Active oraz modeli podstawowych Elite 3 i Elite 2.

Jabra Elite 7 Pro to nowy flagowiec z mechanizmem Jabra MultiSensor Voice, który ma zapewniać świetną jakość połączeń. A to za sprawą trzech składników: systemu czterech mikrofonów, zaawansowanego czujnika Voice Pick Up (VPU) oraz algorytmów Jabry, która opsuje to tak: „czujniki VPU aktywują się automatycznie przy wietrznej pogodzie, używając przewodnictwa kostnego do przekazywania głosu, co pozwala unikatowym algorytmom wykrywać i wyciszać m.in. odgłosy wiatru”. Wyposażone w 6-milimetrowe przetworniki słuchaweczki Jabra Elite 7 Pro pracują do 9 h (z włączoną redukcją hałasu!), a etui wydłuża ów czas do 35 h. Co ciekawe, 5 minut ładowania (również bezprzewodowego) zapewnia ponad godzinę słuchania muzyki. Gabaryty tych superpchełek zredukowano o 16 proc. w stosunku do modelu Elite 85t. Masę każdej słuchawki zmniejszono natomiast do 5,4 g (stacja dokująca – 44 g). Flagowy zestaw wyceniony na niecałe 800 zł ma klasę odporności IP57.

Drugą, nieco tańszą nowinką, bo kosztującą 700 zł jest model Elite 7 Active z innowacyjną powłoką ShakeGrip, która powstała z myślą o użytkownikach prowadzących aktywny tryb życia. Trzecią pozycją w najnowszej ofercie są wycenione na 320 zł słuchawki Jabra Elite 3, a ostatnią kosztujące 250 zł Jabra Elite 2.

Dwa ostatnie wymienione (Elite 3 i 2) modeli ukażą się w naszych sklepach już jutro (1 września 2021 r.), a na pozostałe będziemy musieli poczekać do października.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto