A A A

Świetny start Windowsa Phone 7

5 listopada 2010, 12:37
Świetny start Windowsa Phone 7

Analitycy przewidują, że najnowszy mobilny system operacyjny Microsoftu – Windows Phone 7 – zaliczy bardzo dobry start.

Jak podaje Morgan Stanley, w czwartym kwartale 2010 roku sprzedanych może zostać od 3,5 do 4 milionów urządzeń pracujących pod kontrolą Windows Phone 7. Przewidywania te oparte są na obserwacji zapotrzebowania na nowe telefony z tym systemem – już teraz zapasy maleją, a popyt przewyższa podaż. Mimo, iż producenci aparatów telefonicznych robią wszystko co mogą, już w zeszłym tygodniu brytyjski oddział sieci Orange poinformował swoich pracowników sprzedaży o możliwych opóźnieniach w dostawie modeli Mozart oraz Samsung Omnia.

Po kilku długich latach oczekiwania bez wahania możemy powiedzieć, że nadeszła pora kiedy Microsoft wraca do gry na rynku mobilnym. Z jakim skutkiem? Ocenią nabywcy.

Źródło: neowin.net


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto