A A A

Synology wprowadza na rynek DiskStation DS713+

7 listopada 2012, 08:41
Synology wprowadza na rynek DiskStation DS713+

Firma Synology przedstawiła DiskStation DS713+, skalowalny model dwudyskowego serwera NAS.

W porównaniu do swego poprzednika, DS713+ wykorzystuje dużo bardziej wydajną platformę z dwurdzeniowym procesorem 2,13GHz. Jak zapewnia producent, w konfiguracji RAID1, przy włączonej funkcji Link Aggregation, serwer uzyskuje średni transfer danych na poziomie 202,3 MB/s podczas odczytu danych oraz 135,84 MB/s przy zapisie. Dodatkowo, DS713+ został zoptymalizowany pod kątem obsługi kamer IP i monitoringu bezpieczeństwa, wspierając równoległą rejestrację nagrań w wysokiej rozdzielczości nawet z 20 kanałów.

DS713+ jest wyposażony w dwa porty USB 3.0. Aby zapewnić wysoką dostępność biznesowych danych, montowane od frontu urządzenia dyski twarde wspierają funkcję how-swap. DS713+ posiada także podwójne złącze Gigabit Ethernet z obsługą mechanizmu failover.

Pełna obsługa iSCSI sprawia, że DS713+ może być w łatwy sposób zintegrowany ze wszystkimi głównymi rozwiązaniami do wirtualizacji, w tym VMware vSphere 5 z obsługą VAAI, Citrix XenServer oraz Microsoft Windows Server 2012 z Hyper-V. Ponadto, serwer łatwo adaptuje się z istniejącym w firmie środowiskiem, dzięki wsparciu takich usług, jak LDAP, Windows AD oraz ACL.

Synology DS713+ pracuje pod kontrolą systemu DiskStation Manager (DSM) 4.1, stosowanego we wszystkich urządzeniach z serii DiskStation oraz RackStation. DSM 4.1 gwarantuje dodatkowo bogaty zestaw funkcji zwiększających efektywność.

Synology DiskStation DS713+ trafia do sprzedaży na całym świecie


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto