A A A

System wideokonferencyjny Poly G7500

14 czerwca 2019, 13:30
Firma Plantronics zaprezentowała G7500 — rozwiązanie, które umożliwia obsługę treści i wideokonferencji za pomocą jednego urządzenia.
System wideokonferencyjny Poly G7500

Twórcy rozwiązania G7500 postawili na jakość mediów i wspieranie pracy w zespole. Oprócz interfejsu zaprojektowanego z myślą o wyświetlaczach dotykowych i tradycyjnych oraz bezpiecznego połączenia z siecią rozwiązanie G7500 ma możliwość połączenia się z tablicą interaktywną. Użytkownicy mogą na niej nanosić poprawki w materiałach, używać jako ekranu do prezentacji i zapisywać wyświetlone notatki. Dzięki połączeniu funkcji konferencji wideo z udostępnianiem treści w jednym rozwiązaniu G7500 umożliwia uczestnikom rozmowy kompleksową współpracę z wykorzystaniem dowolnego urządzenia i poprawia produktywność spotkań.

Rozwiązanie to znajduje swoje zastosowanie także w telemedycynie - Korzystanie z materiałów wideo 4K jest jak oglądanie operacji oczami chirurga - powiedział Robert Vincent, otolaryngolog i chirurg z Francji - Dzięki G7500 zyskujemy wyraźny obraz i doskonałe światło, co ma ogromne znaczenie zarówno podczas interakcji z pacjentami, jak i gdy wykorzystujemy treści w celach szkoleniowych.

Opracowane przez firmę Poly innowacje - NoiseBlock i Acoustic Fence - ograniczają do minimum zakłócenia dźwiękowe, takie jak szum otoczenia i rozmowy poboczne, a dźwięk stereo zapewnia doskonałe wrażenia audio na odległość.

G7500 zostało wyposażone w intuicyjny i łatwy w nawigacji interfejs oraz architekturę, której wdrożenie nie przysparza problemów. Dzięki temu instalacja przebiega sprawnie i nie wymaga dużych nakładów finansowych. G7500 jest przeznaczone między innymi dla działów IT, kierowników firm, menedżerów obiektów, pracowników służby zdrowia i specjalistów ds. technologii audio-wideo.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto