A A A

TP-LINK Groovi Ripple przenośny głośnik Bluetooth

8 czerwca 2016, 14:20
Na polskim rynku debiutuje nieduży głośnik Bluetooth marki TP-LINK - Groovi Ripple.
TP-LINK Groovi Ripple przenośny głośnik Bluetooth

Groovi Ripple, bo tak nazywa się najnowszy produkt od TP-LINK, ma być  idealnym kompanem na pikniku, kempingu, łódce, w domu a nawet biurze. Dzięki niewielkim rozmiarom 103x94x37 mm i małej wadze 175 g, można go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.  Litowo-jonowa bateria 750mAh pozwoli na słuchanie muzyki do 240 minut bez przerwy. Kiedy głośnik zacznie się rozładowywać, można podłączyć do niego bank energii i cieszyć się muzyką jeszcze dłużej. Potrzeba dwóch godzin, aby naładować baterię Groovi Ripple do pełna.

Głośnik został wyposażony w kartę dźwiękową, dzięki czemu dźwięk jest mocniejszy i dociera dalej niż w przypadku większości dostępnych urządzeń. Aby muzyka płynęła z Groovi Ripple wystarczy sparować go ze smartfonem lub tabletem (czy też innym urządzeniem) z funkcją Bluetooth. Technologia Bluetooth 4.0 zapewnia większe prędkości transferu danych oraz stabilność połączenia pomiędzy urządzeniami a głośnikiem w odległości nawet do 20 metrów.

TP-LINK Groovi Ripple BS1001 jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto